• حسابداری مدیریت با رویکرد مورد کاوی جلد اول/

مترجم:دکتر بهروز خدارحمی

چاپ اول 1396

کتاب حاضر بر مبنای نوشته مارک یانگ می‌باشد که مطالعات موردی ارائه شده در آن، برگرفته از نشریات زیادی از جمله مجله وال استریت، حسابداری مدیریت، مجلات مدیریت بهای تمام شده است.

 در هر بخش کتاب، مجموعه‌ای از مثال‌های واقعی مرتبط با مفاهیم ارائه شده در آن بخش عرضه شده که نه تنها به درک موضوع کمک می‌کند بلکه نحوه بکارگیری این مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط را در زمینه‌های بسیار متنوع به صورت عملی آموزش می‌دهد. در واقع طیف گسترده‌ای از موضوعات حسابداری مدیریت در زمینه‌های خدماتی و تولیدی ارائه گردیده تا نحوه اجرای تکنیک‌ها در شرایط مختلف به چالش کشیده و ظرافت‌های عملی هر تکنیک برجسته شود.  از آنجا که مطالعات موردی از نشریات زیادی انتخاب شده‌اند، بیانگر تفکرات رایج در زمینه مفاهیم ارائه شده در آن بخش است.

از ویژگی‌های متمایزکننده این کتاب می‌توان به برجسته کردن نکات کلیدی و ظرافت‌های تکنیک‌های حسابداری مدیریت اشاره کرد. در واقع با مطالعه این کتاب مدیران در می‌یابند که برای اتخاذ تصمیمات مناسب به چه اطلاعاتی و به چه میزان نیاز دارند و با  تمرین عملی، آمادگی لازم برای عکس‌العمل مناسب در شرایط مختلف را کسب می‌کنند.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

حسابداری مدیریت با رویکرد مورد کاوی جلد اول/

  • ناشر: ترمه
  • شابک: 9789649786155
  • موجودی: در انبار
  • 24,000تومان